Yoke type track roller PWTR17-2RS-XL-INA
Part number : PWTR17-2RS-XL-INA
INA
Description
The Yoke Type Track Roller, known as PWTR17-2RS-XL-INA INA, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 21 mm.