Yoke type track roller NUTR20-INA
Part number : NUTR20-INA
INA
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NUTR20-INA INA, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 25 mm.