Yoke type track roller NUTR17-A-INA
Part number : NUTR17-A-INA
INA
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NUTR17-A-INA INA, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 21 mm.