Yoke type track roller NATR50PP-INA
Part number : NATR50PP-INA
INA
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NATR50PP-INA INA, has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 90 mm and a thickness of 30 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Internal circlip - CIRCLIP-INT-110 GEN
INTERNAL CIRCLIP CIRCLIP-INT-110
4 4
Rotary shaft seal - OAS-22X32X6-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-22X32X6-NBR
Yoke type track roller - NATR50PP GEN
YOKE TYPE TRACK ROLLER NATR50PP
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    50  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    90  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    942  G
  • PACKAGING
    1
Description