Yoke type track roller NATR40-PP-X
Part number : NATR40-PP-X
GEN
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NATR40-PP-X Generic, has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 30 mm.