Yoke type track roller NATR15-PP
Part number : NATR15-PP
GEN
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NATR15-PP Generic, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 19 mm.