Thrust roller bearing AX675100-NADELLA
Part number : AX675100-NADELLA
NADELLA
Description
The Thrust Roller Bearing, known as AX675100-NADELLA NADELLA, has an inner diameter of 75 mm, an outer diameter of 100 mm and a thickness of 6 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Needle roller bearing - NKIS60 GEN
NEEDLE ROLLER BEARING NKIS60
Lock washer - MB8-SKF SKF
LOCK WASHER MB8-SKF
Rotary shaft seal - OAS-69X85X8-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-69X85X8-NBR
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    75  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    100  MM
  • THICKNESS
    6  MM
  • WEIGHT
    135  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description