Tapered roller bearing STF-R33-6G5-U42-UR4-NSK
Part number : STF-R33-6G5-U42-UR4-NSK
NSK
Description
The Tapered Roller Bearing, known as STF-R33-6G5-U42-UR4-NSK NSK, has an inner diameter of 33 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 20.8 mm.