Tapered roller bearing NTFR32-41G5UL4-NSK
Part number : NTFR32-41G5UL4-NSK
NSK
Description
The Tapered Roller Bearing, known as NTFR32-41G5UL4-NSK NSK, has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 65 mm and a thickness of 21.3 mm.