Roller bearing 30RJ58S2C3-NACHI
Part number : 30RJ58S2C3-NACHI
NACHI
Description
The Roller Bearing, known as 30RJ58S2C3-NACHI NACHI, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 58 mm and a thickness of 20 mm.