Roller bearing 8E-NK39X65X18-3-NTN
Part number : 8E-NK39X65X18-3-NTN
NTN
Description
The Roller Bearing, known as 8E-NK39X65X18-3-NTN NTN, has an inner diameter of 39 mm, an outer diameter of 65 mm and a thickness of 18 mm.