Rod end TSM MSL-M18-C-DUNLOP
Part number : MSL-M18-C-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Tsm known as MSL-M18-C-DUNLOP DUNLOP has a screw thread of , an inner diameter of 18 mm, an outer diameter of 46 mm and a thickness of 23 mm.