Rod end TSM MSL-M16-C-DUNLOP
Part number : MSL-M16-C-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Tsm known as MSL-M16-C-DUNLOP DUNLOP has a screw thread of , an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 42 mm and a thickness of 21 mm.