Rod end SI SI35-T-K-DURBAL
Part number : SI35-T-K-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Si known as SI35-T-K-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 81 mm and a thickness of 43 mm.