Rod end SA SAL20-T-K-DURBAL
Part number : SAL20-T-K-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as SAL20-T-K-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 25 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-35X50X7-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-35X50X7-NBR
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    50  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    380  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description