Rod end SA SA45-ES-2RS-DURBAL
Part number : SA45-ES-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as SA45-ES-2RS-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 102 mm and a thickness of 32 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Rod end SA - SA45-ES-2RS-ZEN ZEN
Waterproof
ROD END SA SA45-ES-2RS-ZEN
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    45  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    102  MM
  • THICKNESS
    32  MM
  • TYPE
    SA
  • WEIGHT
    2600  G
  • THREAD
    Right-hand thread
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description