Rod end SA SA45-ES-2RS-ZEN
Part number : SA45-ES-2RS-ZEN
ZEN
Description
The Rod End Sa known as SA45-ES-2RS-ZEN ZEN has a screw thread of , an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 104 mm and a thickness of 32 mm.
  7 parts in stock (3 days ago )
logo_delivery Last departure in
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
PAP bush - PAP1210-P10 GEN
PAP BUSH PAP1210-P10
  • OUTSIDE DIAMETER
    104  MM
  • WEIGHT
    2680  G
  • LUBRICATION
    with
  • DYNAMIC LOAD
    127  KN
  • STATIC LOAD
    200  KN
Description