Rod end SA GAR45-DO-2RS-INA
Part number : GAR45-DO-2RS-INA
INA
Description
The Rod End Sa known as GAR45-DO-2RS-INA INA has a screw thread of , an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 102 mm and a thickness of 32 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Rod end SA - SA45-ES-2RS-ZEN ZEN
Waterproof
ROD END SA SA45-ES-2RS-ZEN
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    45  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    102  MM
  • THICKNESS
    32  MM
  • TYPE
    SA
  • WEIGHT
    2430  G
  • LUBRICATION
    NA
  • STANDARD
    No standard
Description