Rod end SA GAKR20PW-INA
Part number : GAKR20PW-INA
INA
Description
The Rod End Sa known as GAKR20PW-INA INA has a screw thread of , an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 103 mm and a thickness of 25 mm.
  8 to 10 days (1 day ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end GE - GIKR20-PW-INA INA
ROD END GE GIKR20-PW-INA
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    103  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • TYPE
    SA
  • WEIGHT
    380  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description