Rod end GE GIKR20-PW-INA
Part number : GIKR20-PW-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GIKR20-PW-INA INA has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 50 mm and a thickness of 25 mm.
  8 to 10 days (1 day ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6002-2Z-SKF SKF
DEEP GROOVE BALL BEARING 6002-2Z-SKF
Rod end GE - GIKL20-PW-INA INA
ROD END GE GIKL20-PW-INA
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    50  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    439  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description