Rod end GEG GEG15-ES-DURBAL
Part number : GEG15-ES-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geg known as GEG15-ES-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 30 mm and a thickness of 10 mm.
  8 to 10 days (2 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Rod end GEG - GEG015-ES-2RS GEN
Waterproof
ROD END GEG GEG015-ES-2RS
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • TYPE
    GEG
  • WEIGHT
    46  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description