Rod end GEEW GE60-UK-2RS-DURBAL
Part number : GE60-UK-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geew known as GE60-UK-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 60 mm, an outside diameter of 90 mm and a thickness of 36 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    90  MM
  • THICKNESS
    36  MM
  • TYPE
    GEEW
  • WEIGHT
    1040  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description