Rod end GEEW GE30-FW-2RS-DURBAL
Part number : GE30-FW-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geew known as GE30-FW-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 55 mm and a thickness of 20 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Rod end GE - GE30-FW-2RS-DUNLOP DUNLOP
Waterproof
ROD END GE GE30-FW-2RS-DUNLOP
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    55  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • TYPE
    GEEW
  • WEIGHT
    290  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description