Rod end GE GE30-FW-2RS-DUNLOP
Part number : GE30-FW-2RS-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Ge known as GE30-FW-2RS-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 55 mm and a thickness of 20 mm.