Rod end GE GE40ES-2RS-SKF
Part number : GE40ES-2RS-SKF
SKF
Description
The Rod End Ge known as GE40ES-2RS-SKF SKF has an inside diameter of 40 mm, an outside diameter of 62 mm and a thickness of 28 mm.