Rod end GE GE30-ES-2RS-SKF
Part number : GE30-ES-2RS-SKF
SKF
Description
The Rod End Ge known as GE30-ES-2RS-SKF SKF has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 47 mm and a thickness of 22 mm.