Rod end GE GE40-SX-DURBAL
Part number : GE40-SX-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Ge known as GE40-SX-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 40 mm, an outside diameter of 68 mm and a thickness of 18 mm.