Rod end GE GE30-PB-INA
Part number : GE30-PB-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE30-PB-INA INA has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 55 mm and a thickness of 37 mm.
  20 parts in stock (12 hours ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ16-22-20 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ16-22-20
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    55  MM
  • THICKNESS
    37  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    396  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
Description