Rod end GE GE17-ES-2RS-DUNLOP
Part number : GE17-ES-2RS-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Ge known as GE17-ES-2RS-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 17 mm, an outside diameter of 30 mm and a thickness of 14 mm.