Rod end GE GE35-ES-2RS-DUNLOP
Part number : GE35-ES-2RS-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Ge known as GE35-ES-2RS-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 55 mm and a thickness of 25 mm.