Rod end GE DSA16-T-K-DURBAL
Part number : DSA16-T-K-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Ge known as DSA16-T-K-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 16 mm, an outside diameter of 42 mm and a thickness of 21 mm.