Bearing inner race IR35-43-22
Part number : IR35-43-22
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR35-43-22 Generic has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 43 mm and a length of 22 mm. It is manufactured in .
  7 parts in stock (12 hours ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Bearing inner race - IR35X45X70 GEN
BEARING INNER RACE IR35X45X70
  • OUTSIDE DIAMETER
    43  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • WEIGHT
    94  G
Description