Other bearing NAST-12ZZUUR-IKO
Part number : NAST-12ZZUUR-IKO
IKO
Description
The Other Bearing, known as NAST-12ZZUUR-IKO IKO, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 16 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Bearing inner race - IR35-40-30 GEN
BEARING INNER RACE IR35-40-30
Rotary shaft seal - BC-34X44X8-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL BC-34X44X8-NBR
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    32  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • WEIGHT
    74  G
Description