Needle roller bearing NKIS30-ZEN
Part number : NKIS30-ZEN
ZEN
Description
The Needle Roller Bearing, known as NKIS30-ZEN ZEN, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 22 mm.