Bearing inner race IR30-35-17
Part number : IR30-35-17
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR30-35-17 Generic has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 35 mm and a length of 17 mm. It is manufactured in .
  50+ parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6204-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6204-2RS
Bearing inner race - IR30X35X20 GEN
BEARING INNER RACE IR30X35X20
  • THICKNESS
    17  MM
  • WEIGHT
    33  G
Description