Needle roller bearing NK40-30-XL-INA
Part number : NK40-30-XL-INA
INA
Description
The Needle Roller Bearing, known as NK40-30-XL-INA INA, has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 30 mm.