Needle roller bearing NK22-16-XL-INA
Part number : NK22-16-XL-INA
INA
Description
The Needle Roller Bearing, known as NK22-16-XL-INA INA, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 16 mm.