Needle roller bearing NAO12-24-13-IKO
Part number : NAO12-24-13-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAO12-24-13-IKO IKO, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 13 mm.