Needle roller bearing 37BTM4312A-JTEKT
Part number : 37BTM4312A-JTEKT
JTEKT
Description
The Needle Roller Bearing, known as 37BTM4312A-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 37 mm, an outer diameter of 43 mm and a thickness of 12 mm.