Needle roller bearing 22BTM2816A-JTEKT
Part number : 22BTM2816A-JTEKT
JTEKT
Description
The Needle Roller Bearing, known as 22BTM2816A-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 28 mm and a thickness of 16 mm.