Drawn cup needle roller bearing 7E-HVS-17-24-15-NTN
Part number : 7E-HVS-17-24-15-NTN
NTN
Description
The Drawn Cup Needle Roller Bearing, known as 7E-HVS-17-24-15-NTN NTN, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 15 mm.