Needle roller and cage assemblies K65-70-20-SKF
Part number : K65-70-20-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K65-70-20-SKF SKF, has an inner diameter of 65 mm, an outer diameter of 70 mm and a thickness of 20 mm.