Needle roller and cage assemblies K50-55-30-SKF
Part number : K50-55-30-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K50-55-30-SKF SKF, has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 30 mm.