Needle roller and cage assemblies K35X42X30-SKF
Part number : K35X42X30-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K35X42X30-SKF SKF, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 42 mm and a thickness of 30 mm.