Rotary shaft seal OAS-30X38X5-NBR
Part number : OAS-30X38X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-30X38X5-NBR  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 38 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.