Needle roller and cage assemblies K26X30X22-ZW-A-0-7-INA
Part number : K26X30X22-ZW-A-0-7-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K26X30X22-ZW-A-0-7-INA INA, has an inner diameter of 26 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 22 mm.