Needle roller and cage assemblies K16-22-12-SKF
Part number : K16-22-12-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K16-22-12-SKF SKF, has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 12 mm.