Needle roller and cage assemblies K20-24-10-SKF
Part number : K20-24-10-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K20-24-10-SKF SKF, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 10 mm.