Needle roller and cage assemblies K-42-47-30-INA
Part number : K-42-47-30-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K-42-47-30-INA INA, has an inner diameter of 42 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 30 mm.