Bearing inner race IR35-42-36-INA
Part number : IR35-42-36-INA
INA
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR35-42-36-INA INA has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 42 mm and a length of 36 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Needle roller and cage assemblies - K-42-47-30-INA INA
NEEDLE ROLLER AND CAGE ASSEMBLIES K-42-47-30-INA
Bearing inner race - IR35-40-30 GEN
BEARING INNER RACE IR35-40-30
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • OUTSIDE DIAMETER
    42  MM
  • THICKNESS
    36  MM
  • WEIGHT
    128  G
Description